ANA SAYFA / KURUMSAL

HAKKIMIZDA


Firmamız Nisan 2011 da faaliyete başlamıştır. Hizmet sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile hizmet vermeyi amaç edinen bir firmayız. her türlü halı hizmetleri verilmektedir. Halılarınız adresinizden güler yüzlü personelimiz tarafından alınır, işlem tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilir. Anadolu Yakasının Hizmetindeyiz. Eravcı Halı Yıkama Fabrikası olarak ERA 111 halı şampuanı kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmak için, çalışıyoruz.Eravcı Halı Yıkama; kaliteli hizmet, eğitimli personel, zengin makine parkuru, sınırsız personel, , çözümcü pratik kadrosuyla hizmetinizdedir.

Faliyetler :

HALI YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

HALI TAMİRİ

YORGAN –BATTANİYE YIKAMA

OVERLOK


Halılarınız Artık Sigortalı

Günlük yaşantımızda, evimizde, işyerimizde hatta seyahatlerde bile olası kazalarla karşı karşıyayız. Bu kazalardan korunmak için her ne kadar tedbir alsak bile bazen alınan bu tedbirler yeterli olamayabiliyor. Bu olası istenmeyen durumların zararı sadece bizlere değil üçüncü şahıslara (müşterilere, çalışanlara, komşulara v.s) da olabilmektedir. Bu istenmeyen hadiselerin maddi hasar risklerini en aza indirmek için sigortalama yoluna gidip üçüncü şahısları da koruma altına alıyoruz.

Bu nedenle Eravcı halı yıkamada halılarınız Anadolu sigorta’dan sigortalattırdık. Olası herhangi bir kaybolmaya, hırsızlığa, yangına v.s gibi risklere karşı artık halılarınız güvence altında.


İLETİSİM:

Fabrika:

Safa mh. Saray sk. No:16 Sancaktepe – İstanbul Tel:0216 484 59 50 cep: 0533 412 52 52

Şube:

Esenkent mh. Kurtuluş cd. Enbiya sk. No:2 Dudullu- İstanbul

Tel: 0216 365 64 38 cep: 0534 228 31 32

FAx:0216 365 64 50

HIZLI VE GÜVENİLİR HİZMET

Halı Yıkama

Halı Yıkama


Tüm Emanetleriniz Anadolu Sigorta İle Sigortalıdır

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama


Tüm Emanetleriniz Anadolu Sigorta İle Sigortalıdır

Halı Yıkama

Yorgan&Battaniye Yıkama


Tüm Emanetleriniz Anadolu Sigorta İle Sigortalıdır

Halı Yıkama

Halı Tamiri


Tüm Emanetleriniz Anadolu Sigorta İle Sigortalıdır